top of page

Solaride on kogukond inimestest, kellel ei ole suva!

Siin saavad kokku noored talendid, kogenud mentorid ja pühendunud toetajad, et lõhkuda stereotüüpe, nihutada piire ning koos kasvada. Meie põhiväärtused ja tegevused on fokusseeritud sellele, et programmis osalevad noored oleksid edasises elus kohanemisvõimelised ja ettevõtlikud - väljendugu see siis reaalselt ettevõtlusega alustamises või laiemalt ettevõtlikkuse ja “mul ei ole suva” mentaliteedi näol.


Otsime oma finantstiimi uusi pealehakkajaid ja maailma muutvaid noori, kellele ei ole eesti ja inglise keeles suhtlemine võõras. Rollid, mis vajavad täitmist, on järgnevad:


Fundraiser/projektikirjutaja - Oled detailidele orienteeritud julge suhtleja ning tahad arendada oma esinemisoskust ja/või kirjutamisoskust? Say no more! Sinu ülesanneteks saab olema dokumentide vormistamine ning kirjutamine. Lisaks saad kasuliku kogemuse partnerkohtumiste läbiviimises, projekti tutvustamises ning vastastike kasulike kokkulepete sõlmimises potentsiaalse partneriga.


Fundraisingu tiimijuht - Oled kunagi õnne proovinud müügitöös või juhtinud lausa ise oma tiimi? Kui jah, siis meie aitame Sul teha sammu edasi! See on vastutusrikas amet, kus Sinu peamisteks ülesanneteks saab olema uute sponsorite leidmine ja oma tiimi harmooniline haldamine. Saad näha ka sponsor kohtumiste kulisside taha ning aidata kokku panna koolitusprogrammi, mis viib Sinu koos Sinu meeskonna järgmisele tasemele.


Partnersuhete tiimiliige - Kui oled mõnusa ja sujuva jutuga maailmamuutja, kes on ka karastunud meeskonnamängija, siis täpselt sind me otsimegi! Nagu ametinimetus juba ütleb, siis Sinu peamiseks ülesandeks saab olema meie koostööpartnerite ja Solaride’i vaheliste professionaalsete suhete soojas hoidmine. Ühtlasi aitad manageerida partnerite ja Solaride'i turunduse vahelist suhtlust.


Eelarvestaja/finantsplaneerija - Tunned finantsplaneerimise termineid ja tahad teada, kuidas ühes tudengiorganisatsioonis raha arvestus käib? Sina aitad meil unistused reaalsuseks teha! Sinu ülesanneteks saab olema finantsvaldkonna juhiga eelarve koostamine, ning jälgimine. Lisaks aitad sa kooskõlastada valdkondade kulutusi ning jälgid, et kõik ilusti eelarvest kinni peaks.


Kui tunned, et mõni nendest rollidest kõnetab Sind, siis ära pikalt mõtle ja kandideeri läbi meie kodulehe (https://solaride.ee/liitu). Mis sa ikka passid tühja, tule ja hakka maailmamuutjaks läbi meie akadeemia programmi ning aita uus päikeseauto taastuvenergiast nurruma panna.


Liitu meiega!

Solariderid

bottom of page